Nasıl Katılırım?

a. Business Volley Cup’ta yer alacak katılımcı şirketler, turnuva başlangıç tarihinden itibaren geriye dönük en az 2 aylık sigortalı çalışanlarını oynatabilir.

b. Grup şirketleri Business Volley Cup’ta birbirinden bağımsız olarak katılabilecekleri gibi isterlerse beraber katılabilirler. Grup şirketleri, birleşmeleri halinde, organizasyonda çatı grubun adıyla yer alabilecekleri gibi markalarını da kullanabilirler. Bağımsız katılmaları halinde ise bu takımlar ayrı gruplarda yer alır.

c. Bir şirket, oyuncu kadrosunda franchiselarının çalışanlarını oynatabilir. Bu durumda iki şirket arasındaki franchising sözleşmesi kayıt aşamasında ibraz edilmelidir.

d. İki şirket, birleşerek etkinliğe katılım gösterebilir. Bu durumda katılımcı takımın adı iki şirketin birleşmesi ile oluşabilmekle beraber, sadece bir isimle de katılabilirler. Bu durumda kadrodaki oyuncuların iki firmadan birinde çalışıyor olmaları gerekir.

e. Katılımcı Şirketler en az 6 en fazla 18 kişilik Resmi Takım Listesi içerisinde stajyer ve taşeron firma çalışanlarını bulunduramaz.

f. Bir firma sırasıyla;
Katkı Payı ödemesini verilen hesaba yaptıktan;
Katılım sözleşmesinin her sayfasını yetkili kişi ıslak imza ve kaşeli olarak kurye veya kargo ile teslim ettikten;
Resmi Takım Listesi yetkili kişi imzalı ve kaşeli olarak elden veya [email protected] adresine taranarak gönderildikten;
Her oyuncunun TC kimlik numaralı nüfüs cüzdanı veya sürücü belgesi fotokopisini;
Her oyuncunun işe giriş bildirgesi;
Her oyuncunun son 2 aya ait SGK Hizmet Listesi Dökümü;
Şirket imza sirkülerini yolladıktan sonra Tek Pota Ligi resmi katılımcısı haline gelir.

g. Ödeme sözleşme tarihini takip eden 7 iş günü içerisinde yapılmalıdır.